شرایط استخدام مترجم

شرایط استخدام مترجم غیرحضوری و مترجم دورکاری در دارالترجمه تهران

بهترین دارالترجمه حرفه ای کشور برای ترجمه متن، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب و ترجمه تخصصی سایر متون، مترجم غیرحضوری (مترجم دورکاری) جذب می‌کند.

 از فارغ‌التحصیلان رشته‌های مترجمی زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی و ادبیات زبان انگلیسی و فارغ‌التحصیلان سایر رشته‌های تخصصی که مسلط به زبان انگلیسی هستند دعوت به همکاری می‌شود. مترجمان سایر زبان‌های خارجی (روسی، آلمانی، ترکی، چینی، عربی، ژاپنی، هلندی، فرانسوی، مالایی، اسپانیایی، ...) نیز می‌توانند درخواست خود را از همین طریق ثبت کنند تا بررسی شود.

 

شرایط استخدام مترجم غیرحضوری در دارالترجمه تهران: سریع‌ترین و دقیق‌ترین مرکز خدمات ترجمه آنلاین در ایران

 

تسلط به زبان انگلیسی و فارسی

تخصص، دقت و صحت در ترجمه متون

دسترسی شبانه‌روزی به اینترنت پرسرعت

تعهد و مسئولیت‌پذیری 

صداقت و خوش‌قولی

مترجمان دارای شرایط یادشده می‌توانند با کلیک روی استخدام مترجم که در منوی اصلی سایت قرار دارد وارد فرم استخدام مترجم شوند و درخواست خود را برای ما ارسال کنند. زمانی‌که فرم استخدام مترجم برای بخش مربوطه ارسال شود، دو نمونه فایل آزمون مترجمی برای مترجم ارسال خواهد شد که باید آن‌را در مدت زمان مشخص‌شده به دارالترجمه تهران تحویل دهد و منتظر بررسی ترجمه و نتیجه باشد.

 

مدیریت دارالترجمه به همراه همکاران، فایل‌های ترجمه‌شده آزمون مترجمی را با دقت و بدون هرگونه تعصب و سوگیری مطالعه کرده و در صورت تائید، نتیجه آزمون را به شما اعلام خواهد کرد.

مترجمان انتخاب‌شده در سه سطح مترجم متوسط، خوب و عالی قرار خواهند گرفت.

بدین ترتیب، هرگاه ترجمه یا پروژه‌ای از طرف مشتریان در سایت ثبت شود، سفارش ترجمه بر اساس میزان مهارت و سطح مترجم برای وی ارسال خواهد شد.

تمام مترجمان دارالترجمه تهران موظف هستند سفارش ترجمه مشتری را با فونت ب‌نازنین 14 و فاصله خطوط 1.5 و فونت Times New Roman با فاصله خطوط 2 و حاشیه‌گذاری (Margin) نرمال در دو فایل word و pdf به دارالترجمه تحویل دهند تا تحویل تمامی سفارش‌ها به مشتریان با ساختار یکپارچه صورت گیرد.

 یادآوری: پرداخت حق‌الترجمه‌ در دارالترجمه‌ تهران، هر دو هفته انجام می‌شود.

 

  • تهران - ولنجک - دانشگاه شهید بهشتی - دانشکده اقتصاد - واحد زیراکس
  • 09366790223
  • 09366790223 واتساپ
  • 09364471189 تلگرام
  • darotarjome.tehran[at]gmail.com
  • اینستاگرام دارالترجمه تهران

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.
بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن