ترجمه زبان‌های خارجی

خدمات ترجمه زبان‌های خارجی

دارالترجمه تهران علاوه بر ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی، ترجمه کتبی و ترجمه شفاهی/ترجمه هم‌زمان ترجمه آلمانی به فارسی، ترجمه آلمانی به انگلیسی، ترجمه ایتالیایی به فارسی، ترجمه فارسی به ایتالیایی، ترجمه روسی به فارسی، ترجمه فارسی به روسی، ترجمه عربی به فارسی، ترجمه فارسی به عربی، ترجمه آذربایجانی به فارسی، ترجمه فارسی به آذربایجانی، ترجمه استانبولی به فارسی، ترجمه فارسی به استانبولی، ترجمه فرانسوی به فارسی، ترجمه فارسی به فرانسوی، ترجمه ارمنی به فارسی، ترجمه فارسی به ارمنی، ترجمه کردی به فارسی، ترجمه فارسی به کردی را توسط مترجمان دارالترجمه تهران با کیفیت و قیمت مناسب انجام می‌شود.

ترجمه وب/ترجمه سایت به زبان آلمانی، ترجمه وب/ترجمه سایت به زبان روسی، ترجمه وب/ترجمه سایت به زبان عربی، ترجمه وب/ترجمه سایت به زبان ایتالیایی، ترجمه وب/ترجمه سایت به زبان فرانسوی، ترجمه وب/ترجمه سایت به زبان ترکی آذربایجانی، ترجمه وب/ترجمه سایت به زبان ترکی استانبولی، ترجمه وب/ترجمه سایت به زبان کردی، ترجمه وب/ترجمه سایت به زبان ارمنی.

 ترجمه زبانهای خارجی، ترجمه روسی، آلمانی، عربی

ترجمه کاتالوگ به زبان آلمانی، ترجمه کاتالوگ به زبان روسی،ترجمه کاتالوگ به زبان عربی، ترجمه کاتالوگ به زبان ایتالیایی، ترجمه کاتالوگ به زبان فرانسوی، ترجمه کاتالوگ به زبان ترکی آذربایجانی، ترجمه کاتالوگ به زبان ترکی استانبولی، ترجمه کاتالوگ به زبان کردی، ترجمه کاتالوگ به زبان ارمنی. ترجمه مانوال به زبان آلمانی، ترجمه مانوال به زبان روسی، ترجمه مانوال به زبان عربی، ترجمه مانوال به زبان ایتالیایی، ترجمه مانوال به زبان فرانسوی، ترجمه مانوال به زبان ترکی آذربایجانی، ترجمه مانوال به زبان ترکی استانبولی، ترجمه مانوال به زبان کردی، ترجمه مانوال به زبان ارمنی.

شاید بپرسید آیا تفاوتی در تک‌زبانه یا چندزبانه بودن سایت‌ها، کاتالوگ‌ها و بروشورها و مانوال یا کتابچه‌های راهنما وجود دارد؟ بله، یک تفاوت واقعی وجود دارد.

هزاران کسب‌وکار در سطح جهان در جستجوی ترجمه باکیفیت و خدمات برجسته ترجمه اینترنتی دقیق و سریع هستند. تیم مترجمان دارالترجمه تهران به‌صورت تمام‌وقت، پاسخگوی تمام تفاوتی که شما برای ترجمه به هر زبان نیاز دارید، هستند. مشتریان ما اطمینان دارند که کارکردن با مترجمان غیرحضوری ما بیانگر کیفیت و دفت ترجمه متناسب با کیفیت محصول و خدمات آن‌ها است. آن‌ها به ما اعتماد دارند و ما به خود می‌بالیم که همواره ترجمه آنلاین باکیفیت، سریع و دقیقی را به آن‌ها ارائه می‌دهیم. آن‌ها این تفاوت را درک کرده‌اند! آیا زمان پیوستن شما به دارالترجمه تهران فرا نرسیده است؟

 

 دارالترجمه تهران تمام نیازهای شما برای ترجمه آلمانی، روسی، عربی، ترکی، ایتالیایی، ارمنی، کردی، فرانسوی و انگلیسی را برآورده می‌کند. ما ترجمه آلمانی کاتالوگ و بروشور، متن و صفحات وب‌سایت شما را انجام می‌دهیم. مترجمان متخصص ما، ترجمه باکیفیت وب‌سایت، معرفی محصولات و خدمات شرکت و متون شما را انجام می‌دهند. ترجمه ایمیل‌ها و ترجمه مقاله به زبان موردنظر شما در دارالترجمه تهران انجام می‌شود. متخصصان ترجمه زبان‌های خارجی با مشتریان بخش‌های مختلف مانند بخش تولید، فناوری اطلاعات (IT)، بخش دولتی و عمومی و بخش مالی همکاری می‌کنند. تمام مترجمان ما حرفه‌ای و متعهد هستند.

تعرفه ترجمه
برآورد قیمت ترجمه
ثبت سفارش ترجمه
تلفن: 09366790223
تلگرام: 09364471189
 
  • تهران - ولنجک - دانشگاه شهید بهشتی - دانشکده اقتصاد - واحد زیراکس
  • 09366790223
  • 09366790223 واتساپ
  • 09364471189 تلگرام
  • darotarjome.tehran[at]gmail.com
  • اینستاگرام دارالترجمه تهران

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.
بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن