ترجمه روسی

ترجمه روسی با همکاری مترجم روسی

ترجمه روسی به فارسی و انگلیسی و یا ترجمه فارسی به روسی از خدمات ترجمه تخصصی و حرفه‌ای دارالترجمه تهران است که مترجم شفاهی و مترجم کتبی روسی با ترجمه فوری و دقیق انجام می‌دهد. 

مترجم روسی دارالترجمه تخصصی ما که ترجمه فارسی یا ترجمه روسی متن، سایت، بروشور، مانوال، لیبل، داستان، شعر، کتاب و مقاله دانشجویان، پژوهشگران و تاجران را  انجام می‌دهد از درک درستی نسبت به فرهنگ و جامعه روسیه علاوه بر دانش کامل از زبان روسی برخوردار است. ما یک شرکت ترجمه تخصصی اینترنتی هستیم که با مترجمان بسیار ماهر با کوله‌بار زیادی از تجربه برای اطمینان از دقت و صحت ترجمه همکاری می‌کنیم.

حقایق زبان روسی

زبان روسی توسط بیش از 164 میلیون نفر از مردم سرتاسر دنیا به‌عنوان زبان اول صحبت می‌شود و بزرگ‌ترین زبان مادری در اروپا است. زبان روسی در درجه اول، زبان مردم روسیه، اوکراین، قزاقستان و بلاروس است و یکی از زبان‌های رسمی سازمان ملل متحد می‌باشد. روسی یکی از زبان‌های کلیدی برای دیپلماسی و کسب‌وکار بین‌المللی است و همچنین یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد همراه با زبان انگلیسی، چینی، عربی، فرانسوی و اسپانیایی است. این حقیقت بیانگر اهمیت ترجمه روسی است.

  

چرا زبان روسی؟

 • زبان روسی، زبان اصلی فدراسیون روسیه است که بزرگ‌ترین کشور در جهان است. در واقع، اگر به نقشه جهان نگاه کنید می‌بینید که چشم‌پوشی از یک فرصت کسب‌وکار، دشوار خواهد بود! پس اکنون سفارش ترجمه روسی کاتالوگ، ترجمه روسی سایت، ترجمه روسی بروشور، ترجمه روسی مانوال و ترجمه روسی مجله و کتابچه خود را برای معرفی جهانی محصولات و خدمات خود ثبت کنید و از مزایای کار با یک دارالترجمه اینترنتی دقیق و سریع همچون دارالترجمه تهران بهره‌مند شوید.
 • زبان روسی علاوه بر روسیه، زبان رسمی/زبان به رسمیت شناخته‌شده‌ی بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان، اوکراین و بسیاری از دیگر مناطق خودمختار است. این زبان، گویش مختلط غیررسمی بقیه جمهوری‌های سابق شوروی نیز است. دارالترجمه تهران به این معنی است که ما با مترجمان کتبی و مترجمان شفاهی یا مترجمان هم‌زمان زبان روسی همکاری می‌کنیم که ترجمه دقیق و سریعرا با قیمت مناسب انجام می‌دهند.
 • برآورد می‌شود 280 میلیون Russophones در سراسر جهان هستند، یعنی افرادی که زبان روسی صحبت می‌کنند و زمینه‌های فرهنگی آن‌ها مرتبط با فرهنگ روسیه است. از شما کاربر گرامی دعوت می شود تا سفارش ترجمه کتاب، ترجمه داستان ادبی، ترجمه رمانو ترجمه مجلات فرهنگی خود را در دارالترجمه تهران ثبت کنید و ترجمه روسی دقیق و سریع را با قیمت مناسب تحویل بگیرید.
 • زبان روسی یکی از زبان‌های اصلی برای دیپلماسی و کسب‌وکار بین‌المللی است و همچنین یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد است. به همین دلیل است که تاجران، بازرگانان و متصدیان کسب‌وکارهای مختلف باید ترجمه روسی منابع کسب‌وکار، مقاله مدیریت، مقاله بازاریابی و ترجمه مقاله کارآفرینی را به مترجم غیرحضوری دارالترجمه تهران بسپارید و از روند کسب‌وکار بین‌المللی، آگاهی بیشتری به دست آورید.
 • یک‌چهارم از نشریات علمی در روسیه نوشته می‌شود که حاکی از اهمیت کار مترجمان روسی به انگلیسی و فارسی و بالعکس با مهارت‌های ترجمه تخصصی و فنی مناسب است. پس اکنون‌ که فرصت ترجمه مقاله روسی در دارالترجمه تهران را به دست آوردید، سفارش خود را ثبت کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن، با حفظ کیفیت و صحت متن، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب و ترجمه کاتالوگ و مجله علمی را به شما تحویل دهیم.
 • روسیه دارای صنایع مبتنی بر منابع بزرگی مانند صنایع معدن و استخراجی است که زغال‌سنگ، نفت، گاز و غیره را برای انرژی تولید می‌کنند. روسیه دارای ظرفیت تولیدی بزرگ، به‌ویژه در بخش ماشین‌آلات است که با دستگاه‌های نورد آغاز می‌شود و با وسایل نقلیه هوا-فضا با عملکرد بالا پایان می‌یابد. پس شما کاربر گرامی میتوانید از به‌روزترین و تازه‌ترین اطلاعت مرتبط با این بخش‌ها آشنا شوید.

                                                                                                                          

ثبت سفارش ترجمه روسی

09366790223

 

 • تهران - ولنجک - دانشگاه شهید بهشتی - دانشکده اقتصاد - واحد زیراکس
 • 09366790223
 • 09366790223 واتساپ
 • 09364471189 تلگرام
 • darotarjome.tehran[at]gmail.com
 • اینستاگرام دارالترجمه تهران

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.
بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن