ترجمه قرارداد-ترجمه متن بازرگانی

ترجمه قرارداد-ترجمه متن بازرگانی

ترجمه تخصصی قرارداد، ترجمه مدارک و ترجمه متن بازرگانی برای شرکت‌های کوچک، متوسط و بزرگ با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در دارالترجمه تهران انجام می‌شود.

با رقابتی‌تر شدن کسب و کارهای مختلف و افزایش ارتباطات در بازار جهانی، دارالترجمه تهران با مترجمان متخصص و ماهر در انتقال و مکاتبه سلیس و دقیق پیام شما همکاری می‌کند تا ترجمه قرارداد، متن بازرگانی، مقاله و متون تجاری و بازاریابی شما را انجام دهد. در بخش تجارت و صنعت، انواع مختلفی از اسناد و مدارک نیاز به ترجمه دارند. مقررات ارتباطی بی‌شماری برای مشتریان، عرضه‌کنندگان، عمده‌فروشان، مقامات خارجی و غیره وجود دارد. ترجمه اسناد تجاری، ترجمه‌های شفاف و واضح را در زمانی ارائه می‌دهد که توجه به جزئیات از اهمیت خاصی برخوردار است.

 فهرست قرارداد و اسناد و مدارک تجاری روزمره که اغلب نیاز به ترجمه دارند شامل موارد زیر هستند:

 مکاتبات کسب‌وکار، بروشور شرکت/محصول، فروش مواد، ارائه محصولات و خدمات، مشخصات محصول، متون و مطالب بازاریابی برای اهداف مختلفی مانند نمایشگاه‌های تجاری، متون آموزش کارکنان برای شرکت‌های چندزبانه، اسناد مناقصه.

 

در بخش تجارت و صنعت، ممکن است اسناد و متون مختلف نیاز به ترجمه داشته باشند. شرایط و مقررات بی‌شماری در ارتباط با مشتریان، عرضه‌کنندگان، عمده‌فروشان و مقامات خارجی وجود دارد. اسناد بازرگانی و متون تجاری و همچنین قراردادها به علت توجه خاص به جزئیات، نیاز به ترجمه‌ای شفاف و روان دارند. دارالترجمه تهران این نیاز شما کاربر گرامی را با همکاری با مترجمان متعهد و مسلط بر موضوع موردنظر شما برطرف می‌کند.

 شما میتوانید فایل خود را برای ترجمه ارسال کنید و یا با استفاده از فرم سفارش ترجمه (درست در بالای صفحه) اطلاعات بیشتری را درخواست کنید. یا می توانید از طریق ایمیل و شمار زیر با ما تماس بگیرید:

 darotarjome.tehran [at] gmail.com

09366790223

  • تهران - ولنجک - دانشگاه شهید بهشتی - دانشکده اقتصاد - واحد زیراکس
  • 09366790223
  • 09366790223 واتساپ
  • 09364471189 تلگرام
  • darotarjome.tehran[at]gmail.com
  • اینستاگرام دارالترجمه تهران

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.
بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن