ترجمه مانوال

ترجمه مانوال/مَنوال ترجمه کتابچه راهنما ترجمه مانوال چندزبانه

خدمات ترجمه مانوال یا مَنوال و ترجمه کتابچه راهنما عنصری اساسی برای هر شرکت و سازمانی است که با ترجمه ارزان و روان دارالترجمه تهران ارائه می‌شود. با ترجمه روسی، ترجمه آلمانی، ترجمه عربی، ترجمه فرانسه و ترجمه ایتالیایی مانوال و کتابچه راهنمای محصولات و خدمات خود از مزایای معرفی شدن در بازارهای جهانی برخوردار خواهید شد. ترجمه ارزان و دقیق مانوال توسط مترجمان متخصصی انجام خواهد شد که در ترجمه مانوال چندزبانه با دانش و تجربه کافی مهارت دارند.

ترجمه‌ یک مانوئل کاربر به زبان‌های مختلف به برقراری ارتباط بین شرکت و محصول با مردم مناطق مختلف کمک می‌کند چون باعث می‌شود ویژگی آن محصول یا خدمات ارائه‌شده را بهتر درک کنند. ترجمه مانوال به درک آسان‌تر محصول/سیستم و استفاده از آن بدون هر مشکلی نیز کمک خواهد کرد. ما در بهترین دارالترجمه تهران ترجمه‌ی با کیفیت عالی مانوال/راهنما را به زبان‌های مختلف برای کسانی پیشنهاد می‌کنیم که نیاز به مشتری خاص در آن زبان‌ها دارند. ما به شما اطمینان می‌دهیم که دستورالعمل راهنما دقیق است و در هنگام تبدیل از یک زبان به زبان دیگر هیچ تعصب و سوگیری اعمال نمی‌شود. ما حتی تمام اشتباهات املائی و دستوری را بررسی کرده و آن‌ها را قبل از تحویل ترجمه تصحیح خواهیم کرد.

ثبت سفارش ترجمه در بهترین سایت ترجمه تهران

 تیم مترجمان مانوال

ما برای هر پروژه‌ای، بهترین مترجمان مانوال ِ متخصص در ترجمه موضوع شما را انتخاب می‌کنیم زیرا ترجمه مانوال ماهیتاً بسیار فنی است و نیاز به استفاده از واژگان تخصصی مخصوص هر صنعت دارد. تیم مترجمان ما در تهران به شما تضمین می‌دهد که بهترین ترجمه مانوال با ساختار صحیح را برای ارائه به مخاطب هدف تحویل خواهیم داد زیرا از دیکشنری‌های تخصصی و منابع معتبر اینترنتی برای ترجمه دقیق مانوال استفاده می‌کنیم. شما چه یک مانوال فنی داشته باشید یا راهنمای نصب یا مشخصات محصولی که قرار است به اسپانیایی، انگلیسی، روسی، ارمنی، عربی، ترکی استانبولی، ترکی آذربایجانی و یا آلمانی ترجمه شود، مترجمان ما بالاترین سطح کیفی ترجمه دقیق و مناسب برای مانوال ارائه می‌دهند.

ترجمه مانوال به زبانهای مختلف

دارالترجمه تهران بر دو عنصر در هنگام ترجمه مانوئل‌ها تمرکز دارد – کیفیت و قیمت ترجمه. ما در تلاش برای ارائه مناسب‌ترین قیمت‌ها در صنعت ترجمه با طرح یک ساختار قیمت‌گذاری منحصربه‌فرد برای ترجمه مانوئل‌هایی هستیم که عملاً کیفیت کار شما را افزایش خواهند داد. 

مانوال چیست و ترجمه مانوال باید چگونه باشد؟

مانوال سندی است که اطلاعات فنی خاصی درباره نحوه استفاده از یک سیستم یا محصول را به کاربر انتقال می‌دهد و معمولاً توسط تکنسین‌هایی نوشته می‌شود که با طراحی و دستورالعمل عملیاتی آن سیستم یا محصول آشنا هستند. مانوئل‌ها به‌طورکلی مرتبط با کالاهای الکترونیکی، سخت‌افزار و نرم‌افزار کامپیوتر هستند و اغلب حاوی یک راهنمای نوشتاری و تصاویر مرتبطِ گوناگونی (مانند نمودار و اسکرین شات) هستند که نحوه عملکرد و شکل ظاهری سیستم یا محصول را توصیف می‌کنند. مانوال ها معمولاً به سبکی بسیار واضح نوشته می‌شوند که به‌آسانی قابل‌درک هستند. آیتم‌های مندرج در مانوال ممکن است شامل صفحه روکش (جلد)، صفحه عنوان و کپی‌رایت، مقدمه (که به توضیح نحوه‌ی استفاده از مانوال می‌پردازد)، صفحه مندرجات، راهنمای کاربر (که نحوه استفاده از سیستم یا محصول را مشخص می‌کند)، بخش عیب‌یابی (که مشکلات احتمالی و نحوه تعمیر و رفع آن‌ها را شرح می‌دهد)، سؤالات متداول، جزئیات تماس با سازنده و واژه‌نامه یا ایندکس باشد. به همین دلیل مانوئل‌ها باید توسط مترجمان متخصصی ترجمه شوند که از اطلاعات و تجربه کافی در زمینه‌های مرتبط با ماهیت و اهمیت آن سیستم یا محصول برخوردار هستند. ترجمه مانوال باید سلیس، دقیق، بدون اشتباه و به‌آسانی قابل‌درک باشد.

  • تهران - ولنجک - دانشگاه شهید بهشتی - دانشکده اقتصاد - واحد زیراکس
  • 09366790223
  • 09366790223 واتساپ
  • 09364471189 تلگرام
  • darotarjome.tehran[at]gmail.com
  • اینستاگرام دارالترجمه تهران

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.
بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن