ترجمه نرم‌افزار

ترجمه نرم‌افزار نرم‌افزار ترجمه بومی‌سازی و سفارشی سازی 

ترجمه نرم‌افزار یک ضرورت در حال رشد در دنیای در حال حرکت با کامپیوتر است. هرروزه، هزاران برنامه نرم‌افزاری جدید وارد بازار می‌شوند و برای رقابتی ماندن، حضور دارالترجمه اینترنتی تهران برای ترجمه آنلاین یا اینترنتی خوب امری ضروری است.

 

برنامه‌های نرم‌افزاری، ترجمه آنلاین بازی‌های اینترنتی، ترجمه آنلاین وب‌سایت از جمله خدمات ترجمه اینترنتی دارالترجمه تهران است که توسط مترجمان غیرحضوری یا مترجم اینترنتی ما انجام می‌شود. افتخار این دارالترجمه اینترنتی تخصصی، همکاری با مترجمان مجرب، حرفه‌ای و متعهد است که پایبند به اصول مشتری مداری (خوش‌قولی، صداقت، کیفیت) هستند. همراه ما باشید و از خدمات ترجمه آنلاین دارالترجمه تهران بهره‌مند شوید. ما تضمین می‌کنیم که شما همواره از خدمات ترجمه آنلاین ما راضی خواهید بود و ترجمه‌های بعدی خود را به ما می‌سپارید و حتی دوستان و همکاران را نیز به ما معرفی خواهید کرد.

 

نقش مترجم در ترجمه نرم‌افزار

 

برای ترجمه نرم‌افزار، مترجم نه‌ تنها باید در زبان مقصد (زبان دوم) سلیس و روان باشد و مخاطب را درک کند بلکه باید از مهارت فنی در بررسی تمام فرمت‌ها و پلتفرم‌های نرم‌افزاری برخوردار باشد. مترجمان ما باتجربه و آشنا به موضوعات فنی هستند. هدف ما کمک به شکوفایی و رونق گرفتن کسب‌وکارتان است زیرا موفقیت شما موفقیت ما است. ما متعهد به برآوردن نیازهای شما و ارائه نتایجی هستیم که شما را در اوج بازار نرم‌افزار قرار خواهد داد.

 

روش ما برای بومی‌سازی نرم‌افزار

 

بهترین شیوه‌ها در بومی‌سازی نرم‌افزار و برنامه‌های نرم‌افزاری مستلزم انتقال قصد و نیت محتوای اصلی و کاربر از یک زبان به زبان دیگر در حین حفظ مطلوبیت و کارآمدی محتوا است. مبانی اصلی بومی‌سازی نرم‌افزار برای هر یک از انواع مختلف نرم‌افزار (برنامه‌های دسکتاپ، برنامه‌های وب و برنامه‌های موبایل) کاربرد دارند اما دارالترجمه تهران به‌منظور تضمین بالاترین سطح خدمات ترجمه آنلاین، از یک رویکرد منحصربه‌فرد برای هر یک از این برنامه‌ها و ترجمه نرم افزار استفاده می‌کند. رویکرد ما مخصوص پروژه ترجمه هر یک از نرم‌افزارها، مخصوصاً به‌منظور تحقق آنچه مشتری به دنبال آن است، می‌باشد.

 

آنچه ما را مقیّد به ترجمه نرم‌افزار با کیفیت دقیق، سریع و ارزان می‌کند، خوش‌قولی، صداقت و وجدان کاری ما و مترجمان حرفه‌ای و متعهدی است که با ما همکاری می‌کنند. کافی است یک‌بار ترجمه متن خود را به ما بسپارید و برای همیشه به خدمات این دارالترجمه اینترنتی اطمینان کنید. ما همواره پاسخگوی شما عزیزان به بهترین وجه ممکن برای ترجمه آنلاین فوری هستیم. پس ترجمه برنامه یا نرم افزار خاص خود را به مرکز ترجمه ما بسپارید و نتیجه کار مفید خود را ببینید. ترجمه تخصصی برنامه کامپیوتر، فناوری اطلاعات یا آی تی، موبایل، لوازم و تجهیزات الکترونیکی، رادیویی و مخابراتی و سفارشی سازی نرم‌افزار به پیشبرد اهداف تجاری و اطلاعاتی شما کمک می‌کند.

 

 ثبت سفارش ترجمه اینترنتی در دارالترجمه تهران

تلفن سفارش ترجمه: 09366790223

تلگرام ترجمه: 09364471189

  • تهران - ولنجک - دانشگاه شهید بهشتی - دانشکده اقتصاد - واحد زیراکس
  • 09366790223
  • 09366790223 واتساپ
  • 09364471189 تلگرام
  • darotarjome.tehran[at]gmail.com
  • اینستاگرام دارالترجمه تهران

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.
بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن