ترجمه کاتالوگ ترجمه بروشور

ترجمه کاتالوگ ترجمه بروشور به صورت تخصصی و دقیق

برای ترجمه انگلیسی، ترجمه روسی، ترجمه ایتالیایی، ترجمه عربی و ترجمه آلمانی کاتالوگ توسط مترجم دارالترجمه تخصصی ما همین امروز سفارش ترجمه بروشور را ثبت کنید. دارالترجمه تهران ترجمه کاتالوگ و  بروشور و ترجمه بازاریابی را برای مشتریان شما انجام می‌دهد.

خدمات ترجمه تخصصی کاتالوگ محصولات

آیا نیاز به برآورد هزینه فوری ترجمه کاتالوگ محصولات دارید؟ قیمت ترجمه را از منوی برآورد هزینه در منوی بالای سایت به دست آورید. نیروی محرکه کسب‌وکارها و اقتصادهای سرتاسر جهان، خدمات و محصولات آن‌ها هستند. پس ضروری است که اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات به مشتریان هدف برسد. علاوه بر این، آن‌ها باید بتوانند این اطلاعات را درک کرده و تشخیص دهند چه منفعتی برای آنان خواهد داشت. کاتالوگ و بروشور مهم‌ترین ابزار برای متقاعد کردن مشتریان بالقوه جهت خریداری یک محصول یا خدمات خاص است.

محصولات و خدمات خود را با کمک خدمات ترجمه اینترنتی دارالترجمه تهران در سطح جهانی بازاریابی کنید!

ترجمه بروشور و کاتالوگ، ابزاری اساسی در پیشرفت شرکت شما محسوب می‌شود. بروشورها و کاتالوگ‌ها، اطلاعاتی اضافی درباره شرکت شما، محصولات و خدمات آن ارائه می‌دهند و از استراتژی‌های بازاریابی شما حمایت می‌کند، به همین دلیل، باید هر جنبه از استراتژی بازاریابی شما و نحوه تناسب آن با پیغام کلی شما را مدنظر قرار دهد. توجه به این نکته ضروری است که بروشور، پوستر، کاتالوگ و سایر مطالب تبلیغاتی، پیغام صحیح را به زبان مقصد انتقال دهند. ترجمه کارآمد چنین اسناد و مطالبی در نهایت منجر به موفقیت کسب‌و‌کار شما خواهد شد، موفقیتی که با توسعه بازارهای جدید و مشتریان جدید حاصل شده است. یک اشتباه جزئی در بروشور یا کاتالوگ ترجمه‌شده می‌تواند منجر به ایجاد سوءتفاهم در خواننده یا مخاطب شود که به نوبه خود با عواقب جدی و هم‌چنین کاهش فرصت تبدیل یک مشتری آینده به یک مشتری حقیقی همراه است.

صرفنظر از خدمات ترجمه فنی و شخصی، یکی از معروف‌ترین خدمات ترجمه ما خدمات ترجمه بازاریابی است. مترجمان دارالترجمه تهران، مترجمان حرفه‌ای هستند که بروشور و کاتالوگ مورد نظر شما را به زبان فارسی یا انگلیسی ترجمه ‌می‌کنند. آنها در طی فرآیند یک ترجمه بازاریابی همواره عوامل فرهنگی و سایر عوامل را مدنظر خواهند داشت و حتی پیچیده‌ترین وظایف زبانی را به خوبی انجام می‌دهند. ویراستاران ما تمام اقدامات لازم را برای ارائه راهکاری مناسب جهت ترجمه صحیح کسب و کار شما انجام خواهند داد. ما ترجمه کاتالوگ و بروشور را بدون هرگونه اشتباهی انجام می دهیم. خدمات ترجمه آنلاین دارالترجمه تهران متناسب با مطالب بازاریابی به زبان انگلیسی و فارسی است. کار ما مختص شرایط منحصربه‌فرد روابط بازاریابی است و ما کاملا درک می‌کنیم که این نوع رابطه کاری نیاز به تخصص بیشتری نسبت به سایر انواع ترجمه دارد.

خدمات سفارشی‌سازی کلید موفقیت شماست

سفارشی‌سازی مشخصه اصلی کاتالوگ‌های محصولات موفق برای بازارهای خارجی است. فقط ترجمه کاتالوگ به زبان مقصد یا هدف مخصوصاً جاییکه اصطلاحاتی برای توضیح ویژگی‌های محصول شما یا برای برقراری ارتباط عاطفی با مخاطب شما مورداستفاده قرارگرفته، کافی نیست. برخلاف خدمات ترجمه‌ای که صادقانه هر کلمه را دقیقاً طبق سند و مطلب اصلی منتقل می‌کند، مترجمان دارالترجمه تهران کاتالوگ را با وفاداری به متن اصلی ترجمه کرده و تمام گفته‌های شما را به همان معنی منتقل می‌کنند. از کاتالوگ‌های فنی و کاتالوگ محصولات پزشکی گرفته تا کاتالوگ‌های برندسازی شده برای مقاصد خاص، ما مورد اعتماد مشتریان راضی بسیاری برای تحویل ترجمه بروشور کاملاً دقیق و ارزان با طراحی اولیه هستیم.

 خدمات ترجمه کاتالوگ 

کاتالوگ محصولات شما بخش لاینفک برند شما است و کاتالوگ‌های با ترجمه ضعیف می‌توانند تأثیر منفی بر فروش شما داشته باشند. هم کاتالوگ‌های اینترنتی و هم کاتالوگ‌های چاپی یا مانوال‌ها نخستین درگاه تماس برای مصرف‌کنندگان و خریداران تجاری محسوب می‌شوند و ضروری است که آن‌ها محصولات شما را با هر کلمه و تصویر به فروش برسانند. خدمات ترجمه کاتالوگ دارالترجمه تهران توسط مترجمان و متخصصان برای تحویل ترجمه‌ی مطالب بازاریابی با کیفیت عالی انجام می‌شود. ما ترجمه بروشور بسیاری از شرکت‌های شیمیایی، تولیدکنندگان دارو، تولیدکنندگان لوازم‌خانگی و شرکت‌های تجهیزاتی را برای معرفی آن‌ها به بازارهای جهانی انجام داده‌ایم.

 

ترجمه چندزبانه‌ی کاتالوگ‌ها
محصولات فروشی شما هر چه که باشد، ما مترجمان متخصصی داریم که مخاطب خاص شما را در هر کشوری از این دنیای پهناور با شما آشنا می‌کنیم. کافی است سفارش ترجمه بروشور خود را در دارالترجمه تهران ثبت کنید و از مزایی چندزبانه کردن کاتالوگ محصولات و خدمات خود بهره‌مند شوید. پاسخگویی ما سریع است و ترجمه کاتالوگ و مانوال شما را به چند زبان انجام می‌دهیم تا مشتریان بیشتری به دست آورید. مترجمان دارالترجمه تخصصی ما می‌توانند ترجمه مانوال و کاتالوگ شما را به همان شکل و طرح اصلی تحویل دهند. خدمات ترجمه ما شامل ترجمه مطالب و متون بازاریابی و ترجمه بروشورهای فنی، ترجمه مانوال، ترجمه نشریه‌های بازاریابی، ترجمه لیبل یا برچسب محصولات و خدمات ترجمه چندزبانه کردن می‌باشد.
دارالترجمه تهران خدمات ترجمه تخصصی کاتالوگ و بروشور محصولات را برای زبان‌های مختلف و در زمینه‌ها و صنایع گوناگون ارائه می‌دهد. ما با مترجمان ماهر و متخصصی همکاری می‌کنیم تا تضمین کنیم که کاتالوگ ترجمه‌شده معنی و مفهوم شما را به‌درستی منتقل می‌کند. مترجمان متخصص کاتالوگ محصولات تجربه زیادی در این زمینه دارند و مشتریان ما همواره از کیفیت ترجمه بروشور راضی هستند. ترجمه هلندی، ترجمه فرانسوی، ترجمه ترکی استانبولی، ترجمه ترکی آذربایجانی، ترجمه ترکمنی، ترجمه چینی، ترجمه اسپانیایی و ترجمه فارسی کاتالوگ و ترجمه بروشور و ترجمه مانوال به بسیاری دیگر از زبان‌ها در تخصص مترجم حضوری یا مترجم غیرحضوری دارالترجمه تهران است که با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام می‌شود.

 

فراموش نکنید: ما نه تنها بروشور و کاتالوگ‌ها را ترجمه می‌کنیم بلکه تمام اسناد و مدارک مرتبط با بازاریابی را ترجمه می‌کنیم.

ما بسیار خوشحال خواهیم شد! که در هر زمانی از روز از ساعت 08:00 صبح تا 23 شب خبری از شما بشنویم! وقتی که صحبت از راهکارهای زبانی و خدمات ترجمه آنلاین است، دارالترجمه تهران دوست مورد نیاز شماست!


ثبت سفارش ترجمه

تلفن: 09366790223

تلگرام: 09364471189

 

  • تهران - ولنجک - دانشگاه شهید بهشتی - دانشکده اقتصاد - واحد زیراکس
  • 09366790223
  • 09366790223 واتساپ
  • 09364471189 تلگرام
  • darotarjome.tehran[at]gmail.com
  • اینستاگرام دارالترجمه تهران

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.
بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن